fbpx

PiliPili Orient Beach Resort

Apartamenty inwestycyjne 

To będzie 17 obiekt PiliPili, drugi typu kondominium z możliwością zakupu przez inwestorów z zewnątrz.

Zanzibar ma bardzo złożoną historię, na którą pracowało wiele krajów  i które pozostawiły tu cząstkę siebie. Mamy tu cząstki Portugalii, Omanu, Persji, Arabii, Wielkiej Brytanii, a także obecnych od wielu lat Włochów, Niemców, Holendrów, którzy stanowią budowniczych historii, kultury i kulinariów Zanzibaru. Tak bogata historia ma wpływ na to jaki Zanzibar jest dziś, i nakłada się na afykańskie korzenie Zanzibaru tworząc fundament tego wspaniałego domu. Zanzibar to przede wszystkim ludzie, którzy nie akceptują izolacji, są fanami integracji, wspólnego jedzenia, wspólnego spędzania czasu.

Tygiel kulturowy

Opracowując koncepcję PiliPili Orient Beach Resort wzięliśmy przede wszystkim pod uwagę różnorodność kultur, a co za tym architekturę gdzie wpływy perskie mieszają się z afrykańskimi i przeplatane są z europejskimi. W skrócie: co najlepszego oferuje świat – znajdziesz na Zanzibarze.

Sercem wyspy jest Stone Town z pięknymi, słynnymi zanzibarskimi drzwiami oraz elementami architektury wielu krajów, które tworzą wspaniały eklektyzm architektoniczny.

Podobnie będzie w naszym nowym obiekcie. Piękno i architektura z rozwiązaniami z całego świata, ale z orientalnym sznytem.

Informacje o inwestycji

PiliPili Orient Beach Resort zlokalizowany jest w Bwejuu. To 104 apartamenty i 4 wille, z których część ma zagwarantowany widok na ocean. Część z nich (te na parterze) ma własne, prywatne baseny. Każdy mieszkaniec może też skorzystać z basenu strefie wspólnej, nad oceanem, w sąsiedztwie beach baru.

Apartamenty mają ok. 100 metrów kwadratowych, składają się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią i ponad 26-metrowego tarasu. Apartamenty na parterze mają baseny o powierzchni 32 m.kw. Każdy apartament jest w pełni wyposażony i bez problemu może spełniać domowe role, jak na przykład gotowanie. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane, a każde pomieszczenie posiada możliwość indywidualnego ustawienia temperatury.

Powierzchnia całego kompleksu to ok. 3 ha i powstanie w nim:

– 104 apartamenty i 4 wille inwestycyjne

– duży basen wspólny przy oceanie,

– bary i strefa food

– sklep,

– recepcja 24h,

– miejsce do zajęć grupowych (joga, zajęcia taneczne itp.)

Apartamenty

TYP A – 56 apartamentów na parterze – wielkość apartamentu 100m2, w skład wchodzi duży salon z aneksem kuchennym o wielkości 40m2, 2 niezależne pokoje 24m2 z łazienkami 6m2, dodatkowo do apartamentu przynależy prywatny taras o wielkości 26,5m2 i duży prywatny basen.

TYP B – 48 apartamentów na 1 pietrze – wielkość apartamentu 100m2, w skład wchodzi duży salon z aneksem kuchennym o wielkości 40m2, 2 niezależne pokoje 24m2 z łazienkami 6m2, dodatkowo do apartamentu przynależy prywatny taras o wielkości 26,5m2

Rząd 1  A – 270 000 USD

Rząd 2  A – 260 000 USD lub B – 240 000 USD

Rząd 3  A – 250 000 USD lub B – 230 000 USD

Rząd 4  A – 230 000 USD lub B – 220 000 USD

Rząd 5  A – 210 000 USD lub B – 200 000 USD

Rząd 6  A – 210 000 USD lub B – 200 000 USD

Rząd 7  A – 200 000 USD lub B – 190 000 USD

Rząd 8  wille – 370 000 USD

Przy zakupie 2 lub większej liczby apartamentów zaoferujemy rabat. Oferujemy również prowizję za poleconego klienta.

Gwarantowany widok na ocean

Rząd 1-3 – wszystkie apartamenty

Rząd 4-7 – apartamenty 1 piętra z tarasu dachowego

Wille – z tarasu dachowego

 

Warunki zakupu: Umowa przedwstępna podpisywana w Biurze w Gdańsku, we wskazanym miejscu przez klienta lub mailowo. Następnie wpłata zaliczki 40% wartości apartamentu. Pozostała kwota będzie płatna przy umowie przekazania apartamentu, czyli po zakończeniu budowy.

Wydanie apartamentów

Rząd 1 do dnia 28.02.2022 r.

Rząd 2 do dnia 31.03.2022 r.

Rząd 3 do dnia 30.04.2022 r.

Rząd 4 do dnia 31.05.2022 r.

Rząd 5 do dnia 30.06.2022 r.

Rząd 6 do dnia 31.07.2022 r.

Rząd 7 do dnia 31.08.2022 r.

Wille do dnia 30.09.2022 r.

* Możliwe jest szybsze skończenie budowy, przyjęty jest wariant „na zapas”, o postępie prac będziemy informować na 30 dni przed zakończeniem poszczególnych rzędów.

Miesięczne zwroty dla właściciela domu

Wraz z zakupem apartamentu odbywa się podpisanie umowy najmu dla PiliPili Hotels and Fly LTD Company jako operatora sieci PiliPili Zanzibar Nabywca kupuje apartament i oddaje go w wynajem na 10 lat (warunek konieczny). Czynsz miesięczny jest stały przez cały okres najmu i wynosi miesięcznie 1/96 ceny nabycia willi, tzn jeżeli apartament kosztuje $250 000 dzielimy tę kwotę przez 96 miesięcy (zwrot z inwestycji na poziomie ok. 12.5% rocznie) = wynik daje nam wysokość miesięcznego czynu tzn 2605 USD miesięcznie. Czynsz jest stały niezmienny przez cały okres najmu.

 

 

Wakacje dla właścicieli domów i willi.

Właściciel przez 21 dni w roku może korzystać bezpłatnie ze swoich nieruchomości. W przypadku niewykorzystania przez właściciela apartamentu pobytu w danym roku kalendarzowym, inwestor otrzyma dodatkowy czynsz od firmy PiliPili Hotels and Fly LTD Company. Za dany rok kalendarzowy zostanie naliczony dodatkowy czynsz dla właściwa domu w wysokości ok 200 USD za dobę. W przypadku otrzymania dodatkowego czynszu stopa zwrotu z inwestycji zwiększa się diametralnie. W takiej sytuacji otrzymalibyśmy czynsz za ok 14-15 miesięcy w roku zamiast 12 oraz zwrot z inwestycji następuje nawet w połowie 6 roku od zakupu. Przez cały czas umowy najmu PiliPili Zanzibar pokrywa wszystkie koszty związane z domem tzn remonty, ubezpieczenia, licencje, pozwolenia itd.

Po okresie najmu (10 latach), jeżeli właściciel nie wyrazi chęci przedłużenia wynajmu, otrzymuje on apartament w stanie takim samym, gdy został oddany w dniu zakupu.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu

+48 570 660 670

d.zabinski@pilipilizanzibar.com

 

 

Zadaj pytanie
Ryzyko inwestycyjne
INFORMACJA O RYZYKACH DLA INWESTORA
Inwestor ponosi wszelkie ryzyka rynkowe związane funkcjonowaniem obiektów stanowiących dochód Spółki ZABWAS INVEST OSAUHING, a przeznaczonych na wypłatę czynszów. Pomimo braku faktycznego uzależnienie wysokości wypłacanych należności na rzecz Inwestorów od uzyskanego przez Spółkę dochodu, Inwestor ponosi ryzyko możliwego – choć mało prawodobonego – wystąpienia sytuacji związanych z naruszeniem stałej płynności finansowej Spółki. Uprawnienia Inwestora wynikające z faktu posiadania udziałów regulują przepisy Kodeksu Spółek Handlowych oraz treść Umowy Spółki. Wszelkie czynności związane z zarządzaniem Spółką wykonuje powołany do tego zarząd Spółki – Wspólnik niebędący w składzie Zarządu Spółki nie jest uprawniony do podejmowania decyzji dotyczących sposobu zarządzania obiektem i samą Spółką. Spółka dokłada wszelkich starań celem zabezpieczenia Inwestorów. Prowadzona działalność pozwala na uzyskanie środków niezbędnych na wypłatę należności na rzecz Inwestorów przy obłożeniu hoteli na poziomie już 20 % w skali miesiąca. Dodatkowo każdemu inwestorowi przysługuje prawo odsprzedaży udziałów w spółce według postanowień poszczególnych umów inwestycyjnych. Inwestor może odsprzedać udziały wspólnikowi – ZABWAS INVEST OSAUHING, po cenie nominalnej, za którą udziały zostały nabyte. Prawo odsprzedaży udziałów wykonuje się przez oświadczenie złożone Wspólnikowi na piśmie pod rygorem nieważności. Inwestor może wykonać prawo odsprzedaży w każdym momencie pod warunkiem posiadania udziałów w spółce oraz pod warunkiem, ze udziały podlegające odsprzedaży nie będą oddane w zastaw, użytkowanie, przewłaszczenie lub nie będą w jakikolwiek inny sposób obciążone. Wspólnik ZABWAS INVEST OSAUHING, w razie prawidłowego złożenia przez Inwestora oświadczenia o skorzystaniu z prawa odsprzedaży, jest obowiązany nabyć udziały po cenie nominalnej, za którą udziały zostały uprzednio nabyte w terminie 6 miesięcy od dnia złożenia oświadczenia.

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować na różne sposoby, jak Ci wygodnie.

Dostępność naszych obiektów często się zmienia. W celu uzyskania oferty i dokonania rezerwacji skontaktuj się z działem rezerwacji podając preferowaną datę przyjazdu oraz liczbę osób. Jeśli masz już wybrany obiekt – zapytaj konkretnie o niego. Jeśli nie – zaproponujemy coś, co z pewnością Ci się spodoba.

We wszystkich innych sprawach nie związanych z rezerwacjami skontaktuj się z nami pisząc na hello@pilipilizanzibar.com– przekażemy informacje osobom odpowiedzialnym za dany obszar.

REZERWACJE / RESERVATIONS
booking@pilipilizanzibar.com

Dane rachunku bankowego:

Zabwas Company Limited
Kibigija 26a
PO. BOX 3643 Jambiani,
Zanzibar

Numer konta: 01 5002 0151
Swift: EXTNTZTZXXX

 

Bank:

Exim Bank (Tanzania)LTD
Samora Avenue,
9 Dar Es Salaam

Napisz do nas

Skorzystaj z naszego formularza

!
!

Wybierz preferowany obiekt

!
!
!
!
!

Pogoda Zanzibar °C

Market

Market

Obiekty

Obiekty

Pili Rabaty

Pili Rabaty

Radio

Radio

°C
Market Obiekty Pili Rabaty Radio