Skip to content
Pilipili Zanzibar

PiliPili to zespół kameralnych hoteli położonych w najpiękniejszym miejscu w Afryce Wschodniej – na Zanzibarze. Obiekty PiliPili zlokalizowane są w wiosce rybackiej Jambiani, która jest obszarem przyrodniczo chronionym ze względu na uprawy trawy morskiej oraz w miejscowości Bwejuu, która słynie z najpiękniejszych plaż na Zanzibarze.

Wszystkie obiekty Pili Pili zapewniają gościom Wi-Fi, przenośny router, ręczniki kąpielowe oraz plażowe, zestaw naturalnych kosmetyków łazienkowych (szampon, odżywka, mydło, lotion), suszarkę do włosów, mini-lodówkę, codzienny house keeping oraz dużą szklaną butelkę z wodą do uzupełniania bez limitu.
 
W każdym obiekcie jest restauracja z kartą inspirowaną jego charakterem. W każdej serwujemy śniadania (wliczone w cenę pobytu), dania lunchowe i obiadokolacje. Bary mają szeroki wybór alkoholi i napojów, szczególnie polecamy koktajle z świeżo wyciskanych lokalnych owoców.
 
Bezpłatne udogodnienia obejmują komfortowe leżaki wypoczynkowe, gry planszowe, karty, małą biblioteczkę z książkami, zajęcia z jogi, rysowania mandali oraz wiele innych ułożonych w tygodniowy program.