pilipili house

W Pili Pili House znajdziemy:

2 pokoje dwuosobowe na parterze z prywatnymi łazienkami, dużym łożem z moskitierą, prywatną częścią ogródkową z meblami do siedzenia, półki oraz wieszaki – cena za pokój od 1.06 do 31.03 wynosi 99 usd/doba ze śniadaniem, lub 129/doba HB. W okresie 1.04 do 31.05 do indywidualnej negocjacji.

pokój 1
pokój 2

2 pokoje dwuosobowe na 1 piętrze z prywatnymi łazienkami, dużym łożem z moskitierą,  z prywatną  częścią balkonową, jeden z balkonem z widokiem na ocean, drugi z balkonem z widokiem na wioskę, balkony z meblami do siedzenia, półki oraz wieszaki –  cena za pokój od 1.06 do 31.03 wynosi 99 usd/doba ze śniadaniem, lub 129/doba HB. W okresie 1.04 do 31.05 do indywidualnej negocjacji.

pokój 3
pokój 4

1 pokój rodzinny na 1 piętrze z balkonem oraz widokiem na ocean, prywatną łazienką, duże łoże z moskitierą, dodatkowa sofa rozkładana, stolik kawowy, półki oraz wieszaki –  cena za pokój od 1.06 do 31.03 wynosi 119usd/doba ze śniadaniem, plus 15usd/os przy wersji HB, w okresie 1.04 do 31.05 do indywidualnej negocjacji.

pokój 5

1 apartament dwupokojowy na 2 piętrze, pokoje połączone balkonem, wspólna łazienka z wejściem z jednego z pokoi, z jednej strony pokój z widokiem na ocean,  z drugiej na wioskę, większa szafa z wieszakami –  cena za pokój od 1.06 do 31.03 wynosi 169usd/doba ze śniadaniem, plus 15usd/os przy wersji HB, w okresie 1.04 do 31.05 do indywidualnej negocjacji.

pokój 6

W każdym pokoju zestaw kosmetyków łazienkowych, ręczniki kąpielowe oraz plażowe, suszarka do włosów, przenośny router wifi, codzienny houskeeping, wentylator, deska do prasowania i żelazko na życzenie oraz mała lodóweczka, szklana butelka z wodą do uzupełniania  bez limitu  dla naszych Gości. 

W części wspólnej znajdziemy małą biblioteczkę z książkami, kartami, grami planszowymi, taras restauracyjny na którym serwujemy śniadanie, lunch oraz obiadokolacje, bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych, taras słoneczny z krzesłami wypoczynkowymi oraz leżakami, bezpośrednie zejście na plażę, możliwość wypożyczenia bez opłaty butów do wody oraz maski do snoorklingu.

Aby zarezerwować, pisz na rezerwacja@pilipili.pl

Mozliwosc korzystania z basenu i restauracji w Pili Pili Boutique Lodge