pili pili nautica

W Pili Pili nautica znajdziemy:

6 Apartamentów Dwupokojowych o powierzchni 40m2

Każdy apartament składa się z sypialni, salonu z rozkładaną sofą i stolikiem kawowym, aneksu barowego, łazienki z prysznicem oraz tarasu z widokiem na ocean na którym znajdziemy leżaki lub stolik z krzesłami. Apartamenty rozlokowane są na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze.

Cena za apartament przy pobycie 2 osób to 179usd/doba z HB, dodatkowa osoba w apartamencie to dopłata 20usd/doba z HB, max 5 osób na apartament przy wstawieniu dostawki

pokój 12

pokój 13

pokój 14

pokój 15

pokój 16

pokój 17

1 Apartament Kapitański o powierzchni 80m2

Apartament znajduje się na trzecim piętrze i składa się z sypialni z prywatną łazienką, salonu z rozkładaną sofą i kompletu wypoczynkowego, aneksu barowego, łazienki z prysznicem oraz tarasu z widokiem na ocean na którym znajdziemy leżaki, stolik kawowy oraz wannę.

Cena za apartament przy pobycie 2 osób to 259usd/doba z HB, dodatkowa osoba w apartamencie to dopłata 30usd/doba z HB, max 6 osób w apartamencie przy wstawieniu dwóch dostawek.

APARTAMENT KAPITAŃSKI

W każdym apartamencie  zestaw kosmetyków łazienkowych, ręczniki kąpielowe oraz plażowe, suszarka do włosów, codzienny houskeeping, wentylator, butelka z wodą do uzupełniania podczas pobytu bez limitu, szafa na ubrania z sejfem, mini lodóweczka, zestaw kawowy z czajnikiem, zestaw owoców oraz buteleczka wina na powitanie, na każdym pietrze zestaw do prasownia i dyspenser z wodą pitną

W części wspólnej znajduje się część restauracyjna, bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych, stoliki koktajlowe, basen oraz leżaki do opalania, bezpośrednie zejście na plażę.

Aby zarezerwować, pisz na rezerwacja@pilipili.pl