Zwiedzaj

odkryj z nami zanzibar

Jeżeli chcecie usłyszeć opowieści o życiu na wyspie, poznać historię Zanzibaru, odkryć bogactwo wyspy poznać kulturę i zwyczaje, znaleźć się w miejcach w których robienie zdjęć nie wymaga obróbki w PhotoShopie a także wspaniale zaaranżować swój wakacyjny czas, zapraszam serdecznie!

kontakt: turystyka@pilipili.pl

1.   NEVERLAND TRIP-PUNGUME ISLAND

(czas ok. 8h)

Spersonalizowana wycieczka na sandbank, czyli piaszczystą łachę odsłanianą przy odpływie. Podczas krótkiego rejsu możliwy jest snorkeling na południowo zachodniej rafie. Na wyspie serwowany jest obfity lunch z owoców morza i  świeżych owoców. Kiedy przypływ powoli “zabiera” wyspę, płynie się dalej oglądając niedostępne wyspy porośnięte drzewami mangrowymi. Jest to też okazją do zaobserwowania tam populacji czerwonych małp. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

MIN. 2 OS.

2os – 180usd (90 usd/os.)

3os – 240usd (80 usd/os.)

4os – 280usd (70 usd/os.)

powyżej 5os 60 usd/os

2.     Jozani Forest (czas ok. 3h)

Wycieczka do lasu Jozani. Jozani jest pięknym ekosystemem afrykańskiej dżungi i  lasu deszczowego. Wielogatunkowy skład dżungli jej flory oraz wyjątkowej fauny z małpami Red Columbus występującej endemicznie tylko i wyłącznie na Zanzibarze, jest wręcz obowiązkowym do zobaczenia na własne oczy. Dalej drzewa mangrowe, niesamowita plątanina gałęzi i korzeni, które gwarantują bezpieczny obieg i gospodarkę wodną. Do zobaczenia są również wielkie żółwie morskie i lądowe. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

1os – 65usd

2os – 45 usd/os

3os – 45 usd/os

4os i więcej – 40 usd/os

3.  Spice tour (czas: ok 4h)

Wycieczka na plantacje przypraw i drzew owocowych Wiesz jak rośnie annas? Z czego pozyskiwana jest kamfora? Ta wycieczka odsłania tajemnice pozyskiwania przypraw w naturalnych warunkach. Intesywne, przyjemne smaki i zapachy na długo zapadną w Waszej Pamięci. Plantacja jest w okolicach Stone Town wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

1os – 50 usd

2os – 30 usd/ os

3os – 25 usd/os

4os i więcej– 20usd/os

4.   Prison Island (czas: ok. 4-5h)

Rejs na wyspę więźniów oddaloną od mista Stone Town około 30 min. Wyspa jak sama nazwa wskazuję była miejscem zsyłki dla przestępców. Dziś jest rezerwatem żółwi olbrzymich…niektóre z nich mają ponad 150 lat! Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 85 usd

2os – 48 usd/os

3os – 37 usd/os

4os i więcej  – 40 usd/os

snoorkling + 20usd

5.   STONE TOWN

(czas: ok. 4h)

Zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, targ rozmaitości -Daragiani w tym i targ rybny, ciekawy architektonicznie House of Wonders, oraz sławetny dom genialnego muzyka Freddiego Mercury. Ważnym historycznie miejscem jest targ niewolników czy ogród Forozani. Wycieczka nie uwzględnia opłat za wstęp w/w muzeów. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 65usd

2os – 38 usd/os

3os – 30 usd/os

4os i więcej – 25 usd/os

* Stone town + Prison Island

1os – 125 usd

2os – 65 usd/os

3os – 55 usd/os

4os i więcej – 45 usd/os

6.   KIZIMKAZI/DOLPHINES

(czas: ok. 4h)

Wycieczka do wioski rybackiej Kizimkazi i wypłynięcie zatoki delfinów. Mamy tu  możliwość pływania wsród tych niesamowitych  zwierząt. Obserwacji ich zachowań w naturalnym środowisku.Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 65 usd

2os – 43 usd/os

3os – 37 usd/os

4os i więcej – 33 usdos

7.    JAMBIANI TOUR

(czas 2h)

Wycieczka w formie spaceru po wiosce Jambiani. To okazja do poznania miejscowego rzemiosła, sklepików, warunków mieszkalnych. Możliwe jest też zwiedzanie szkoły. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

10usd/os

8.    SECRET OF ZANZIBAR CAVE

(czas ok. 1,5h)

Spacer lub (z dodatkową dopłatą) taxi do niewielkiej, ale przepięknej jaskini w okolicach Jambiani.  Przy upale lejącym się z nieba jest to nie lada okazja, żeby popływać w chłodnej wodzie. Po drodze mijamy również osadę w buszu, domki z palmy. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

10usd/os

Lunch 5usd/os obowiązuje rezerwacja z jednodniowym wyprzedzeniem

9.    JAMBIANI SNORKLING

(czas ok. 3h)

Rejs tardycyjnym drewnianym katamaranem po rafie w Jambiani, możliwość snorklingu, łowienie ryb, łapanie ośmiornic, kalmarów (w zależności od sezonu). Jeśli pogoda pozwala można wypłynąć dalej i zejść na cementową wyspę, która jest miejscem po katastrofie cemantowaca lata temu. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

15usd/os

10.    BLUE LAGOON-MICHAMVI

(czas ok. 3-4h)

Jedno z lepszych miejsc na snorkling na wyspie. Michamvi jest położona na półwyspie otaczającym zatokę Chwaka. Na miejscu serwowany jest lunch owocowy. Możliwe jest też zwiedzanie restauracji The Rock. Opcjonalnie do opłynięcia jest plantacja drzew mangrowych. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 65usd

2os – 43 usd/os

3os – 37 usd/os

4os i więcej – 33usd/os

11.   BLUE SAFARI – SANDBANK

(czas ok. 8h)

Rejs łodzią Dhow wśród małych wysepek po zachodniej stronie wyspy. Kolejna fantastyczna okazja do snoorklingu. Na miejscu podawany jest lunch z owoców morza, napoje, owoce. Podczas rejsu możliwość obserwacji lasu mangrowego.

Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 90 usd

2os – 65 usd/os

3os – 57 usd/os

4os – 53 usd/os

12.    MICHAMVI SUNSET TRIP

Wycieczka na niezapomniany, malowniczy zachód słońca widziany z plaż Michamvi. Na miejscu organizowane jest ognisko z muzyką. Zachód słońca zawsze skłania do refleksji…co było…a co nadejdzie z kolejnym wschodem.

1os – 35usd

2os – 40usd

3os – 45usd

4os – 50usd

13.    WĘDKOWANIE W KIZIMKAZI

(czas ok. 5h)

Wyprawa łodzią motorową po zatoce Kizimkazi na połów większych ryb, jak tuńczyk, barakuda itp. * Wycieczka dostępna jedynie we wskazane przed kapitana łodzi dni. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 140usd

2os – 150usd

3os – 160usd

4os –170usd

14.    Z WIZYTĄ U SZAMANA I TAJEMNICZYCH JASKIŃ VOODOO

(czas. ok. 4h)

Wyjazd do malowniczej wsi Ufufume, położonej w centralnej części wyspy. Wycieczkę zaczynamy przejściem przez busz celem odkrycia tajemniczych jaskiń, które kiedyś i nieofilcjalnie dziś też są miejscem odprawiania lokalnych modłów. Jak konwencjonalna medycyna się nie sprawdza trzeba udać się do wyższych instancji. Po wizycie w jaskiniach udajemy się do domu szamana. Jest on znany na całej wyspie. Doznanie nie do opowiedzenia…trzeba to przeżyć.

Mim 4os

55usd/ os.

15.     MAKUNDUCHI / MTENDE TOUR 

(czas ok. 4-6h)

Wycieczka do sąsiedniego malowniczego Makunduchi. W jej trakcie poznajemy wspaniałe i bardzo cenne dla mieszkańców wyspy miejsca. Odwiedzamy miejsce gdzie ciosane są nowe łodzie dhow, możliwość obserwacji mistrza Fundi przy pracy. Następnie (podczas odpływu) zobaczć można jak preparowane są lupiny z kokosa aby potem wyplatać z nich naturalną kokosową linę. Kolejnym etapem jest na zanzibarską skalę monumentalna wręcz latarnia morska. Z jej szczytu rozpościera się niesamowity widok. Odwiedzamy też lokalnego szamana. Pokazuje jak mieszka jak i z czym leczy. Wycieczkę kończymy spacerem na plaży Mtende. Mtende to dzika rajska plaża, która skradnie Wasze serca. W zależności od czasowych możliwości wycieczkę można przedłużyć o malowniczy zachód słońca w Kizimkazi. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

Koszt 40usd/ os (minimum 2os.)

Dzieci do lat 4 za darmo

Dzieci od 4 od 12 lat/pół ceny

16.   Zachód słońca Kizimkazi   

(czas ok 4h)

Popołudniowy wyjazd  do Kizimkazi. Kizimkazi jest znaną z rybołówstwa Zanzibarską wioską. Jej Położenie po zachodniej strony wyspy daje nam możliowść podziwianie malowniczych zachodów słońca w zaprzyjaźnionej restauracji  MAMA ROOT. Wyjazd z PiliPili o umówionej godzinie, powrót po zachodzie słońca. *koszt wycieczki nie obejmuje konsumpcji w Mama Root

Koszt: 20usd/os (minimum 2os.)

17.    LOW TIDE WALK    

(czas ok 2h)

Specer po dnie oceanu! Tak! Podczas dużych odpływów można wejść w głąb oceanu na kilometry! Uwaga…ocean jednak po pewnym czasie wraca 😉

Podczas spaceru ocean odkrywa nam rąbka swoich przydennych tajemnic. Możliwość obserwacji cudownej oceanicznej biocenozy, gatunków lokalnych jeżowców, rozgwiazd, ryb, rafy.

*spacer odbywa się zazwyczaj podczas południowego odpływu w pełnym słońcu- konieczność ochrony przed słońcem oraz posiadania obuwia do wody. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

Koszt 5 usd/os

Dzieci do 4 lat za darmo

Dzieci od 4 do 12 lat/pół ceny

Istnieje możliwość łączenia wycieczek, ceny mogą ulec zmianie, informacje u Managera obiektu.

18.     Quady !     

(czas ok 3,5h)

Wyśmienita atrakcja dla wielbicieli offroad’u. Wycieczka z lokalnym przewodnikiem. Przejazd quadami przez afrykańskie drogi i bezdroża, Przez busz i plażę. Podczas wyprawy odwiedzami Makunduchi. Zwiedzamy lokalne domostwo. Poznajemy lokalną codzienność. Jest to też wspaniała okazja do obdarowania lokalnych wesołych dzieci. Każda drobnostka ich ucieszy
* obowiązek okazania prawa jazdy przy wynajmie pojazdu.

Koszt 120usd/quad

60usd/os (quady są dwuosobowe)

19. Mnemba Snorkeling    

(czas ok. 6h)

Mneba jest malutką wyspą a zarazem wielkim znazibarskim skarbem! Snorkeling w tym miesjcu to niezpomniane przeżycie. Rafa na tym atolu jest zdecydowanie najbardziej kolorowa, bioróżnorodna i bezcenna. Jest też szansa na zaobserwowanie delfinów. Wyjazd z PiliPili na północną część wyspy, hdzie przesiadamy się na łódkę zajmuje około 1,5 godziny. *

Koszt 60usd/os (minimum 4 osoby dorosłe)

Dzieci do lat 4 za darmo

Dzieci od 4 od 12 lat/pół ceny

20.    Kupika na Tamasha – gotowanie z Tamashą

(czas do 3h)
Dla miłośników kulinarnych doznań i poznania nowych smaków jest to najlepsza okazja żeby doświadczyć jak się to robi na Zanzibarze. Tamasha zabierzę Cie na zakupy do lokalnych sklepików aby potem razem z Tobą u niej w domu gotować zanzibarskie przysmaki. Kuchania Zanzibarska to fuzja smaków hinduskich, arabskich i afrykańskich, eksplozja pyszności i wszystko na świeżych produktach. * w cenę wycieczki wliczone są wszystkie potrzebne zakupy

Koszt 25usd/os

21.    CHAKULA SAFARI 

(czas ok. 4-5h)

Kolejną odsłoną uniesień podniebienia jest wycieczka szlakiem Zanzibarskich samków w Stone Town. Milena, znakomita znawczyni tutejszej kuchni pokaże Ci nietuzinkowe miejsca ze wspaniałym smakiem lokalnych dań…dowiesz się jak smakuje urojo(zupa z zielonego mango), biriani, mishkaki czy zanzibarska pizza! Na słzwnym nocnym targu. Uwaga! Nie jedz wcześniej lunchu 😉

Koszt 70usd/os

(min 4 osoby -max 6 osób)

22.    FOTO WORKSHOP Z MARTĄ SUPEŁ 

(czas ok. 4-5h)

Marta Supel – znana na wyspie i nie tylko fotograf humanityczny. Dostrzega piękno zanzibarskiej codzienności. Na stałe mieszka w Stone Town i chętnie podzieli się z Tobą swoim kunsztem. Jesteś amatorem fotografii? Interesuje Cie jak wykorzystać naturalne światło? Co to znaczy dobry kadr? Masz aparat fotograficzny- super, ale na warsztacie telefon w zupełności wystarczy 🙂
Marta zabierze Cię w malownicze miejscówki starego miasta niedostępne dla każdego turysty. Pokaże Ci miasto, które kocha, od podszewki i pomoże uwiecznić jego wyjątkowe  piękno. Zobacz profil na instagramie @peoplearoundme.zanzibar
3os – 60 usd/os
4os – 60 usd/os
5os – 55 usd/os

(min 3 osoby -max 5 osób)

23.    Nurkowanie głębinowe 

Zanzibar może odkryć przed Tobą swoje podwodne tajemnice z Nakupenda Diving, szczegóły cenowe na http://www.nakupendadiving.com/en/fares/

24.    Skydive Kendwa 

Dla miłośników mocnych wrażeń proponujemy skok ze spadochromen. Skydive czyli skok w niebieskie przestworza to niebywała szansa na zobaczenie wyspy z perspektywy jaką widzieli tylko nieliczni. Szczegóły na https://www.skydivekendwa.com/

 

PLAN WYCIECZEK PO POLSKU Z OMAREM i jego oryginalnym opisem 😉
MOŻLIWOŚĆ PŁACENIA VOUCHERAMI

1. 3 w 1 WYCIECZKI Z OBIADEM (CAŁY DZIEŃ), (Farma przypraw + Prison Island/WYSPA ŻÓŁWI i Stone Town ) 70usd/os

SPICE FARM: Zanzibar nazywany jest wyspą przypraw. Wraz z przewodnikiem odwiedzimy farmę przypraw, na której z bliska można obserwować egzotyczne przyprawy i owoce. Nasz opiekun ciekawie opowie o zastosowaniu poszczególnych ziół, kwiatów i owoców, zarówno w kuchni jak i medycynie tradycyjnej.

PRISON ISLAND: Popłyniemy łodzią na wyspę ok 30minut, która dawniej była więzieniem, a teraz jest schronieniem dla ogromnych żółwi.Aktualnie to miejsce slynic z poteznych zolwi Aldabra sprowadzonych z Seszeli z poczatkiem XX wieku.Zolwie, ktore osiagajace wage 400kg i dozywaja nawet 250 lat, sa obecnie najwieksza atrakcje wyspa

STONE TOWN: Stown Town to miasto o ciekawej i burzliwej historii. Spacerując po jego zaułkach ma się wrażenie, że czas stanął w miejscu. Podczas wycieczki obejrzymy stary rynek, dom cudów, żyjący kamienny dom, arabski fort, i inne ciekawe miejsca.

Plan wycieczki :-

 • wyjazd z hotelu 
 • Ok 2 godzinny pobyt na plantacji
 • Przyjazd do Stone Town ok 13:00
 • Targ Darajani
 • Zakupy
 • Zwiednazie Stone Town: Uliczki miasta, Freddie Mercury Dom, stara poczta, Dom Cudow, Ogrody Forodhani,  Stary Fort, Zanzibarskie drzwi, Jows Corner, Kosciol katolicki
 • Powrot do hotelu ok 18:00 – 19:00

dzieci do lat 5 – gratis

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

2. SAFARI BLUE, Z OBIAD (CALY DZIEN). 70Usd/os

Safari Blue to rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu.

Amatorzy widoków podwodnych będą mogli skorzystać ze sprzętu do snorkelingu i podziwiać podwodny świat rafy koralowej. W czasie trwania całej podróży macie zapewnione zimne napoje, owoce i na końcu smakowity obiad przygotowany z świeżych ryb i owoców morza.

 Plan wycieczki :-

 • Wyjazd z hotelu
 • Przyjazd do Fumba wioska ok 9:30
 • Rejs lodzia dhow na pierwsza wyspe- plazowanie, plywanie, poczestunek w postaci owocow tropikalnych
 • Snorkeling
 • Pobyt na wyspie kwele, na ktorej rosnie najstarszy w archipelagu Zanzibaru baobab, lunch w postaci owocow morza,
 • Rejs do laguny – plywanie policdzy wypietrzonymi karalowcami i mangroweami
 • Ok godz 16,30 – powrot do fumba
 • Powrot do hotelu ok 17:30

dzieci do lat 5 – gratis

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

3. SEAFOOD SAFARI, Z OBIAD (CALY DZIEN). 75Usd/os

MNEMBA SNORKLING: Mnemba  to jest prywatna wyspa, tam niestety nie dotrzemy

 • Popłyniemy za to na cudowny atol roztaczający się wokół wyspy. Kryje on w sobie piękne rafy koralowe, ławice kolorowych ryb, ślimaki wodne, żółwie
 •  Snorkeling tutaj to niesamowita przygoda i wyjątkowa możliwość pływania pośród ławic ryb – Miejsce to upodobały sobie także delfiny – jest duża szansa na popływanie również razem z nimi.
 • Potem, Na amatorów plażowania czeka tzw. Sand bank – piaszczysta wyspa, która wyłania się z oceanu podczas odpływu. Biały piasek oraz lazurowe wody wokół wyspy to również idealna sceneria do pamiątkowych fotografii.
 • LUNCH na jednej z najpiękniejszych plaż na Zanzibarze – Muyuni. To jedna z ostatnich tak dziewiczych plaż na Zanzibarze. Warto odwiedzić ją zanim zostanie oblężona przez turystów.

NUNGWI AKWARIUM:  Nungwi to rybacka wioska położona na północnym krańcu Zanzibaru.Wioska słynie z produkcji tradycyjnych łodzi Dhow. Podczas wycieczki odwiedzimy Baraca Aquarium – to newielka laguna otoczona koralowcami. W lagunie znajduje się około 35 żółwi morskich – będzie można z nimi popływać.

KENDWA PLAZA: Słynie z najpiękniejszych, szerokich plaż (tu nigdy nie ma dużych odpływów) i zachodów słońca z plaż.
Kendwa plaz jest jednej z najpiękniejszych plaż na Zanzibarze.

dzieci do lat 5 – płacą 30%

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

4. ZANZIBAR MEGIC, Z OBIAD (CALY DZIEN). 70Usd/os

JOZANI LAS: Forest Jest on częścią Parku Narodowego Jozani Chwaka Bay i stanowi jeden z ostatnich lasów deszczowych w Afryce Wschodniej, które pozostały w swojej naturalnej formie.
Wycieczka pomiędzy różnorodnymi gatunkami flory i fauny występującymi na terenie parku jest nieodłącznym elementem wizyty na Zanzibarze.
Jozani Forest jest które znajdują schronienie wśród tropikalnych drzew – ogromnych baobabów, fikusów oraz namorzyn. Bez wątpienia największą atrakcją parku są małpy Red Colobus. Tych baraszkujących pomiędzy gałęziami drzew małp nie spotka się nigdzie indziej na świecie (tylko Zanzibar)

THE ROCK RESTAURANT : The Rock zbudowana jest na niewielkiej wyspie koralowej i jest to prawdopodobnie jedyna taka restauracja na świecie. W czasie odpływu można dotrzeć do niej na pieszo, z nadejściem przypływu konieczne jest skorzystanie z łodzi.
– Otwarta w 2012 roku The Rock zyskała już międzynarodową renomę i jest celem podróży większości osób przybywających na wyspę.

będziesz miał 30-50 minut na zrobienie zdjęcia + wypicie czegoś (piwo, sok lub kawa).
Następnie przejdziemy do PAJE / JAMBIANI na lunch

PAJE– miejscowość w południowo-wschodniej części Zanzibaru słynie z najpiękniejszych kolorów oceanu na wyspie. Jest to ulubione miejsce dla miłośników kitserfingu ze względu na idealne wiatry wiejące przez 8 miesięcy w roku. Kolorowe stroje masajów spacerujących po plaży w połączeniu błękitem nieba, turkusem oceanu i kolorowymi żaglami na zawsze pozostają w pamięci i na fotografiach.
-Będziesz mieć czas na relaks i zrobienie zdjęć + pływanie + ..

dzieci do lat 5 – płacą 30%

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

Pojedyńcze wycieczki

Stone town – 50usd/os

Prison island – 50usd/os

Spice tour – 50usd/os

Jozani forest – 55usd/os

Ceny obowiązują przy uczestnictwie minimum 4 osób

SAFARI W JĘZYKU ANGIELSKIM
BRAK MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI VOUCHERAMI

SAFARI TANZANIA W SELOUS  PARK  ZANZIBAR. –
          (niepotrzebne szczepienia)

-Skorzystaj z naszej oferty i wybierz się na Safari do Parku Narodowego Selous:
   { krokodyli ,hipopotamów,  Lwy, słonie, żyrafy, bawoły, zebry , antylopy +..}

* Największy rezerwat przyrody w Afryce zaledwie 1 godziny lotu z Zanzibaru

 • Jednodniowe safari w Parku Narodowym Selous

Plan pobytu:
5.30 – wyjazd z hotelu do Lotnisko.
8:10 – wylot z lotniska Zanzibar
9:15– przylot do parku Selous
Całodzienne safari po parku (do godz 15.30)
Około 12.30 – przerwa na lunch
16:15 – lot powrotny na Zanzibar. 
17:30 – przylot na Zanzibar
Okolo  18:030 – 19:00 powrót do hotelu

Cena safari:-
–  700$ za osobę. 

Cena zawiera:

transfer z/na lotnisko

przelot Zanzibar – Tanzania – Zanzibar

wstęp do Parku Narodowego Selous

safari – auto z anglojęzycznym kierowcą i przewodnikiem

Lunch box


Dwudniowe safari z jednym noclegiem w Parku Narodowym Selous

*Nocleg w urokliwej  AFRICAN SAFARI LODGE  w środku buszu
*Rejs rzeką pośród hipopotamów i krokodyli
*Tysiące tropikalnych ptaków

Plan / szkielet pobytu:

 1 DZIEŃ
5:30 – wyjazd z hotelu
8:05 – wylot z lotniska Zanzibar
9:15 – przylot do parku Selous, przejażdżka po parku, przyjazd na AFRICAN SAFARI LODGE  na kawa i zakwaterowanie.
11:00 do 13:30– safari łodzią po rzece Rufiji pełnej krokodyli i hipopotamów
Okol 13:45 Powrot do obozu na lunch 
16:00 przejażdżka po parku & zwierzęta są najbardziej aktywne
18:15 Powrót do obozu na kolację i nocleg.

2 DZIEŃ
6:30 – 7:00 – wczesna pobudka i poranna przejażdżka po parku (tuż po świecie zwierzęta są najbardziej aktywne)
Śniadanie w buszu z widokiem na park
**Ostatnia przejażdżka po parku do godziny 15:15**
16:15 – lot powrotny
17:30 – przylot na Zanzibar
Ok. 18:00 – powrót do hotelu

 Cena safari:-
850$ osoba

Cena zawiera:

 • transfer z/na lotnisko
 • przelot Zanzibar – Tanzania – Zanzibar
 • pełne wyżywienie (obiad – kolacja – śniadanie)
 • nocleg w AFRICAN SAFARI LODGE
 • wstęp do Parku Narodowego Selous
 • safari – auto z anglojęzycznym kierowcą i przewodnikiem
 • rejs po rzece Rufiji.

Na specjalne życzenie możliwość zorganizowania:

 • masaż relaksacyjny 1h  – 20 usd
 • masaż głęboki 1h – 25 usd
 • henna na ciele  (mały wzór) – 15 usd
 • henna na ciele  (duży wzór) – 20 usd
 • warkoczyki – 20 usd
 • dredy rastas – 20 usd (dodatkowe włosy 20 usd)
 • wypożyczenie rowerów, skutera, samochodu – cennik na życzenie

kontakt: turystyka@pilipili.pl

whatsapp: +48728132960

Jeżeli chcecie usłyszeć opowieści o życiu na wyspie, poznać historię Zanzibaru, odkryć bogactwo wyspy poznać kulturę i zwyczaje, znaleźć się w miejcach w których robienie zdjęć nie wymaga obróbki w PhotoShopie a także wspaniale zaaranżować swój wakacyjny czas, zapraszam serdecznie!

kontakt: turystyka@pilipili.pl

1.   NEVERLAND TRIP-PUNGUME ISLAND

(czas ok. 8h)

Spersonalizowana wycieczka na sandbank, czyli piaszczystą łachę odsłanianą przy odpływie. Podczas krótkiego rejsu możliwy jest snorkeling na południowo zachodniej rafie. Na wyspie serwowany jest obfity lunch z owoców morza i  świeżych owoców. Kiedy przypływ powoli “zabiera” wyspę, płynie się dalej oglądając niedostępne wyspy porośnięte drzewami mangrowymi. Jest to też okazją do zaobserwowania tam populacji czerwonych małp. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

MIN. 2 OS.

2os – 180usd (90 usd/os.)

3os – 240usd (80 usd/os.)

4os – 280usd (70 usd/os.)

powyżej 5os 60 usd/os

2.     Jozani Forest (czas ok. 3h)

Wycieczka do lasu Jozani. Jozani jest pięknym ekosystemem afrykańskiej dżungi i  lasu deszczowego. Wielogatunkowy skład dżungli jej flory oraz wyjątkowej fauny z małpami Red Columbus występującej endemicznie tylko i wyłącznie na Zanzibarze, jest wręcz obowiązkowym do zobaczenia na własne oczy. Dalej drzewa mangrowe, niesamowita plątanina gałęzi i korzeni, które gwarantują bezpieczny obieg i gospodarkę wodną. Do zobaczenia są również wielkie żółwie morskie i lądowe. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

1os – 65usd

2os – 45 usd/os

3os – 45 usd/os

4os i więcej – 40 usd/os

3.  Spice tour (czas: ok 4h)

Wycieczka na plantacje przypraw i drzew owocowych Wiesz jak rośnie annas? Z czego pozyskiwana jest kamfora? Ta wycieczka odsłania tajemnice pozyskiwania przypraw w naturalnych warunkach. Intesywne, przyjemne smaki i zapachy na długo zapadną w Waszej Pamięci. Plantacja jest w okolicach Stone Town wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim

1os – 50 usd

2os – 30 usd/ os

3os – 25 usd/os

4os i więcej– 20usd/os

4.   Prison Island (czas: ok. 4-5h)

Rejs na wyspę więźniów oddaloną od mista Stone Town około 30 min. Wyspa jak sama nazwa wskazuję była miejscem zsyłki dla przestępców. Dziś jest rezerwatem żółwi olbrzymich…niektóre z nich mają ponad 150 lat! Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 85 usd

2os – 48 usd/os

3os – 37 usd/os

4os i więcej  – 40 usd/os

snoorkling + 20usd

5.   STONE TOWN

(czas: ok. 4h)

Zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, targ rozmaitości -Daragiani w tym i targ rybny, ciekawy architektonicznie House of Wonders, oraz sławetny dom genialnego muzyka Freddiego Mercury. Ważnym historycznie miejscem jest targ niewolników czy ogród Forozani. Wycieczka nie uwzględnia opłat za wstęp w/w muzeów. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 65usd

2os – 38 usd/os

3os – 30 usd/os

4os i więcej – 25 usd/os

* Stone town + Prison Island

1os – 125 usd

2os – 65 usd/os

3os – 55 usd/os

4os i więcej – 45 usd/os

6.   KIZIMKAZI/DOLPHINES

(czas: ok. 4h)

Wycieczka do wioski rybackiej Kizimkazi i wypłynięcie zatoki delfinów. Mamy tu  możliwość pływania wsród tych niesamowitych  zwierząt. Obserwacji ich zachowań w naturalnym środowisku.Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 65 usd

2os – 43 usd/os

3os – 37 usd/os

4os i więcej – 33 usdos

7.    JAMBIANI TOUR

(czas 2h)

Wycieczka w formie spaceru po wiosce Jambiani. To okazja do poznania miejscowego rzemiosła, sklepików, warunków mieszkalnych. Możliwe jest też zwiedzanie szkoły. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

10usd/os

8.    SECRET OF ZANZIBAR CAVE

(czas ok. 1,5h)

Spacer lub (z dodatkową dopłatą) taxi do niewielkiej, ale przepięknej jaskini w okolicach Jambiani.  Przy upale lejącym się z nieba jest to nie lada okazja, żeby popływać w chłodnej wodzie. Po drodze mijamy również osadę w buszu, domki z palmy. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

10usd/os

Lunch 5usd/os obowiązuje rezerwacja z jednodniowym wyprzedzeniem

9.    JAMBIANI SNORKLING

(czas ok. 3h)

Rejs tardycyjnym drewnianym katamaranem po rafie w Jambiani, możliwość snorklingu, łowienie ryb, łapanie ośmiornic, kalmarów (w zależności od sezonu). Jeśli pogoda pozwala można wypłynąć dalej i zejść na cementową wyspę, która jest miejscem po katastrofie cemantowaca lata temu. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

15usd/os

10.    BLUE LAGOON-MICHAMVI

(czas ok. 3-4h)

Jedno z lepszych miejsc na snorkling na wyspie. Michamvi jest położona na półwyspie otaczającym zatokę Chwaka. Na miejscu serwowany jest lunch owocowy. Możliwe jest też zwiedzanie restauracji The Rock. Opcjonalnie do opłynięcia jest plantacja drzew mangrowych. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 65usd

2os – 43 usd/os

3os – 37 usd/os

4os i więcej – 33usd/os

11.   BLUE SAFARI – SANDBANK

(czas ok. 8h)

Rejs łodzią Dhow wśród małych wysepek po zachodniej stronie wyspy. Kolejna fantastyczna okazja do snoorklingu. Na miejscu podawany jest lunch z owoców morza, napoje, owoce. Podczas rejsu możliwość obserwacji lasu mangrowego.

Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 90 usd

2os – 65 usd/os

3os – 57 usd/os

4os – 53 usd/os

12.    MICHAMVI SUNSET TRIP

Wycieczka na niezapomniany, malowniczy zachód słońca widziany z plaż Michamvi. Na miejscu organizowane jest ognisko z muzyką. Zachód słońca zawsze skłania do refleksji…co było…a co nadejdzie z kolejnym wschodem.

1os – 35usd

2os – 40usd

3os – 45usd

4os – 50usd

13.    WĘDKOWANIE W KIZIMKAZI

(czas ok. 5h)

Wyprawa łodzią motorową po zatoce Kizimkazi na połów większych ryb, jak tuńczyk, barakuda itp. * Wycieczka dostępna jedynie we wskazane przed kapitana łodzi dni. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

1os – 140usd

2os – 150usd

3os – 160usd

4os –170usd

14.    Z WIZYTĄ U SZAMANA I TAJEMNICZYCH JASKIŃ VOODOO

(czas. ok. 4h)

Wyjazd do malowniczej wsi Ufufume, położonej w centralnej części wyspy. Wycieczkę zaczynamy przejściem przez busz celem odkrycia tajemniczych jaskiń, które kiedyś i nieofilcjalnie dziś też są miejscem odprawiania lokalnych modłów. Jak konwencjonalna medycyna się nie sprawdza trzeba udać się do wyższych instancji. Po wizycie w jaskiniach udajemy się do domu szamana. Jest on znany na całej wyspie. Doznanie nie do opowiedzenia…trzeba to przeżyć.

Mim 4os

55usd/ os.

15.     MAKUNDUCHI / MTENDE TOUR 

(czas ok. 4-6h)

Wycieczka do sąsiedniego malowniczego Makunduchi. W jej trakcie poznajemy wspaniałe i bardzo cenne dla mieszkańców wyspy miejsca. Odwiedzamy miejsce gdzie ciosane są nowe łodzie dhow, możliwość obserwacji mistrza Fundi przy pracy. Następnie (podczas odpływu) zobaczć można jak preparowane są lupiny z kokosa aby potem wyplatać z nich naturalną kokosową linę. Kolejnym etapem jest na zanzibarską skalę monumentalna wręcz latarnia morska. Z jej szczytu rozpościera się niesamowity widok. Odwiedzamy też lokalnego szamana. Pokazuje jak mieszka jak i z czym leczy. Wycieczkę kończymy spacerem na plaży Mtende. Mtende to dzika rajska plaża, która skradnie Wasze serca. W zależności od czasowych możliwości wycieczkę można przedłużyć o malowniczy zachód słońca w Kizimkazi. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

Koszt 40usd/ os (minimum 2os.)

Dzieci do lat 4 za darmo

Dzieci od 4 od 12 lat/pół ceny

16.   Zachód słońca Kizimkazi   

(czas ok 4h)

Popołudniowy wyjazd  do Kizimkazi. Kizimkazi jest znaną z rybołówstwa Zanzibarską wioską. Jej Położenie po zachodniej strony wyspy daje nam możliowść podziwianie malowniczych zachodów słońca w zaprzyjaźnionej restauracji  MAMA ROOT. Wyjazd z PiliPili o umówionej godzinie, powrót po zachodzie słońca. *koszt wycieczki nie obejmuje konsumpcji w Mama Root

Koszt: 20usd/os (minimum 2os.)

17.    LOW TIDE WALK    

(czas ok 2h)

Specer po dnie oceanu! Tak! Podczas dużych odpływów można wejść w głąb oceanu na kilometry! Uwaga…ocean jednak po pewnym czasie wraca 😉

Podczas spaceru ocean odkrywa nam rąbka swoich przydennych tajemnic. Możliwość obserwacji cudownej oceanicznej biocenozy, gatunków lokalnych jeżowców, rozgwiazd, ryb, rafy.

*spacer odbywa się zazwyczaj podczas południowego odpływu w pełnym słońcu- konieczność ochrony przed słońcem oraz posiadania obuwia do wody. Wycieczka z przewodnikiem w języku angielskim.

Koszt 5 usd/os

Dzieci do 4 lat za darmo

Dzieci od 4 do 12 lat/pół ceny

Istnieje możliwość łączenia wycieczek, ceny mogą ulec zmianie, informacje u Managera obiektu.

18.     Quady !     

(czas ok 3,5h)

Wyśmienita atrakcja dla wielbicieli offroad’u. Wycieczka z lokalnym przewodnikiem. Przejazd quadami przez afrykańskie drogi i bezdroża, Przez busz i plażę. Podczas wyprawy odwiedzami Makunduchi. Zwiedzamy lokalne domostwo. Poznajemy lokalną codzienność. Jest to też wspaniała okazja do obdarowania lokalnych wesołych dzieci. Każda drobnostka ich ucieszy
* obowiązek okazania prawa jazdy przy wynajmie pojazdu.

Koszt 120usd/quad

60usd/os (quady są dwuosobowe)

19. Mnemba Snorkeling    

(czas ok. 6h)

Mneba jest malutką wyspą a zarazem wielkim znazibarskim skarbem! Snorkeling w tym miesjcu to niezpomniane przeżycie. Rafa na tym atolu jest zdecydowanie najbardziej kolorowa, bioróżnorodna i bezcenna. Jest też szansa na zaobserwowanie delfinów. Wyjazd z PiliPili na północną część wyspy, hdzie przesiadamy się na łódkę zajmuje około 1,5 godziny. *

Koszt 60usd/os (minimum 4 osoby dorosłe)

Dzieci do lat 4 za darmo

Dzieci od 4 od 12 lat/pół ceny

20.    Kupika na Tamasha – gotowanie z Tamashą

(czas do 3h)
Dla miłośników kulinarnych doznań i poznania nowych smaków jest to najlepsza okazja żeby doświadczyć jak się to robi na Zanzibarze. Tamasha zabierzę Cie na zakupy do lokalnych sklepików aby potem razem z Tobą u niej w domu gotować zanzibarskie przysmaki. Kuchania Zanzibarska to fuzja smaków hinduskich, arabskich i afrykańskich, eksplozja pyszności i wszystko na świeżych produktach. * w cenę wycieczki wliczone są wszystkie potrzebne zakupy

Koszt 25usd/os

21.    CHAKULA SAFARI 

(czas ok. 4-5h)

Kolejną odsłoną uniesień podniebienia jest wycieczka szlakiem Zanzibarskich samków w Stone Town. Milena, znakomita znawczyni tutejszej kuchni pokaże Ci nietuzinkowe miejsca ze wspaniałym smakiem lokalnych dań…dowiesz się jak smakuje urojo(zupa z zielonego mango), biriani, mishkaki czy zanzibarska pizza! Na słzwnym nocnym targu. Uwaga! Nie jedz wcześniej lunchu 😉

Koszt 70usd/os

(min 4 osoby -max 6 osób)

22.    FOTO WORKSHOP Z MARTĄ SUPEŁ 

(czas ok. 4-5h)

Marta Supel – znana na wyspie i nie tylko fotograf humanityczny. Dostrzega piękno zanzibarskiej codzienności. Na stałe mieszka w Stone Town i chętnie podzieli się z Tobą swoim kunsztem. Jesteś amatorem fotografii? Interesuje Cie jak wykorzystać naturalne światło? Co to znaczy dobry kadr? Masz aparat fotograficzny- super, ale na warsztacie telefon w zupełności wystarczy 🙂
Marta zabierze Cię w malownicze miejscówki starego miasta niedostępne dla każdego turysty. Pokaże Ci miasto, które kocha, od podszewki i pomoże uwiecznić jego wyjątkowe  piękno. Zobacz profil na instagramie @peoplearoundme.zanzibar
3os – 60 usd/os
4os – 60 usd/os
5os – 55 usd/os

(min 3 osoby -max 5 osób)

23.    Nurkowanie głębinowe 

Zanzibar może odkryć przed Tobą swoje podwodne tajemnice z Nakupenda Diving, szczegóły cenowe na http://www.nakupendadiving.com/en/fares/

24.    Skydive Kendwa 

Dla miłośników mocnych wrażeń proponujemy skok ze spadochromen. Skydive czyli skok w niebieskie przestworza to niebywała szansa na zobaczenie wyspy z perspektywy jaką widzieli tylko nieliczni. Szczegóły na https://www.skydivekendwa.com/

 

PLAN WYCIECZEK PO POLSKU Z OMAREM i jego oryginalnym opisem 😉
MOŻLIWOŚĆ PŁACENIA VOUCHERAMI

1. 3 w 1 WYCIECZKI Z OBIADEM (CAŁY DZIEŃ), (Farma przypraw + Prison Island/WYSPA ŻÓŁWI i Stone Town ) 70usd/os

SPICE FARM: Zanzibar nazywany jest wyspą przypraw. Wraz z przewodnikiem odwiedzimy farmę przypraw, na której z bliska można obserwować egzotyczne przyprawy i owoce. Nasz opiekun ciekawie opowie o zastosowaniu poszczególnych ziół, kwiatów i owoców, zarówno w kuchni jak i medycynie tradycyjnej.

PRISON ISLAND: Popłyniemy łodzią na wyspę ok 30minut, która dawniej była więzieniem, a teraz jest schronieniem dla ogromnych żółwi.Aktualnie to miejsce slynic z poteznych zolwi Aldabra sprowadzonych z Seszeli z poczatkiem XX wieku.Zolwie, ktore osiagajace wage 400kg i dozywaja nawet 250 lat, sa obecnie najwieksza atrakcje wyspa

STONE TOWN: Stown Town to miasto o ciekawej i burzliwej historii. Spacerując po jego zaułkach ma się wrażenie, że czas stanął w miejscu. Podczas wycieczki obejrzymy stary rynek, dom cudów, żyjący kamienny dom, arabski fort, i inne ciekawe miejsca.

Plan wycieczki :-

 • wyjazd z hotelu 
 • Ok 2 godzinny pobyt na plantacji
 • Przyjazd do Stone Town ok 13:00
 • Targ Darajani
 • Zakupy
 • Zwiednazie Stone Town: Uliczki miasta, Freddie Mercury Dom, stara poczta, Dom Cudow, Ogrody Forodhani,  Stary Fort, Zanzibarskie drzwi, Jows Corner, Kosciol katolicki
 • Powrot do hotelu ok 18:00 – 19:00

dzieci do lat 5 – gratis

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

2. SAFARI BLUE, Z OBIAD (CALY DZIEN). 70Usd/os

Safari Blue to rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu.

Amatorzy widoków podwodnych będą mogli skorzystać ze sprzętu do snorkelingu i podziwiać podwodny świat rafy koralowej. W czasie trwania całej podróży macie zapewnione zimne napoje, owoce i na końcu smakowity obiad przygotowany z świeżych ryb i owoców morza.

 Plan wycieczki :-

 • Wyjazd z hotelu
 • Przyjazd do Fumba wioska ok 9:30
 • Rejs lodzia dhow na pierwsza wyspe- plazowanie, plywanie, poczestunek w postaci owocow tropikalnych
 • Snorkeling
 • Pobyt na wyspie kwele, na ktorej rosnie najstarszy w archipelagu Zanzibaru baobab, lunch w postaci owocow morza,
 • Rejs do laguny – plywanie policdzy wypietrzonymi karalowcami i mangroweami
 • Ok godz 16,30 – powrot do fumba
 • Powrot do hotelu ok 17:30

dzieci do lat 5 – gratis

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

3. SEAFOOD SAFARI, Z OBIAD (CALY DZIEN). 75Usd/os

MNEMBA SNORKLING: Mnemba  to jest prywatna wyspa, tam niestety nie dotrzemy

 • Popłyniemy za to na cudowny atol roztaczający się wokół wyspy. Kryje on w sobie piękne rafy koralowe, ławice kolorowych ryb, ślimaki wodne, żółwie
 •  Snorkeling tutaj to niesamowita przygoda i wyjątkowa możliwość pływania pośród ławic ryb – Miejsce to upodobały sobie także delfiny – jest duża szansa na popływanie również razem z nimi.
 • Potem, Na amatorów plażowania czeka tzw. Sand bank – piaszczysta wyspa, która wyłania się z oceanu podczas odpływu. Biały piasek oraz lazurowe wody wokół wyspy to również idealna sceneria do pamiątkowych fotografii.
 • LUNCH na jednej z najpiękniejszych plaż na Zanzibarze – Muyuni. To jedna z ostatnich tak dziewiczych plaż na Zanzibarze. Warto odwiedzić ją zanim zostanie oblężona przez turystów.

NUNGWI AKWARIUM:  Nungwi to rybacka wioska położona na północnym krańcu Zanzibaru.Wioska słynie z produkcji tradycyjnych łodzi Dhow. Podczas wycieczki odwiedzimy Baraca Aquarium – to newielka laguna otoczona koralowcami. W lagunie znajduje się około 35 żółwi morskich – będzie można z nimi popływać.

KENDWA PLAZA: Słynie z najpiękniejszych, szerokich plaż (tu nigdy nie ma dużych odpływów) i zachodów słońca z plaż.
Kendwa plaz jest jednej z najpiękniejszych plaż na Zanzibarze.

dzieci do lat 5 – płacą 30%

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

4. ZANZIBAR MEGIC, Z OBIAD (CALY DZIEN). 70Usd/os

JOZANI LAS: Forest Jest on częścią Parku Narodowego Jozani Chwaka Bay i stanowi jeden z ostatnich lasów deszczowych w Afryce Wschodniej, które pozostały w swojej naturalnej formie.
Wycieczka pomiędzy różnorodnymi gatunkami flory i fauny występującymi na terenie parku jest nieodłącznym elementem wizyty na Zanzibarze.
Jozani Forest jest które znajdują schronienie wśród tropikalnych drzew – ogromnych baobabów, fikusów oraz namorzyn. Bez wątpienia największą atrakcją parku są małpy Red Colobus. Tych baraszkujących pomiędzy gałęziami drzew małp nie spotka się nigdzie indziej na świecie (tylko Zanzibar)

THE ROCK RESTAURANT : The Rock zbudowana jest na niewielkiej wyspie koralowej i jest to prawdopodobnie jedyna taka restauracja na świecie. W czasie odpływu można dotrzeć do niej na pieszo, z nadejściem przypływu konieczne jest skorzystanie z łodzi.
– Otwarta w 2012 roku The Rock zyskała już międzynarodową renomę i jest celem podróży większości osób przybywających na wyspę.

będziesz miał 30-50 minut na zrobienie zdjęcia + wypicie czegoś (piwo, sok lub kawa).
Następnie przejdziemy do PAJE / JAMBIANI na lunch

PAJE– miejscowość w południowo-wschodniej części Zanzibaru słynie z najpiękniejszych kolorów oceanu na wyspie. Jest to ulubione miejsce dla miłośników kitserfingu ze względu na idealne wiatry wiejące przez 8 miesięcy w roku. Kolorowe stroje masajów spacerujących po plaży w połączeniu błękitem nieba, turkusem oceanu i kolorowymi żaglami na zawsze pozostają w pamięci i na fotografiach.
-Będziesz mieć czas na relaks i zrobienie zdjęć + pływanie + ..

dzieci do lat 5 – płacą 30%

dzieci 6-16 – płacą 60%

dzieci od 17 lat – 100%

Pojedyńcze wycieczki

Stone town – 50usd/os

Prison island – 50usd/os

Spice tour – 50usd/os

Jozani forest – 55usd/os

Ceny obowiązują przy uczestnictwie minimum 4 osób

SAFARI W JĘZYKU ANGIELSKIM
BRAK MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI VOUCHERAMI

SAFARI TANZANIA W SELOUS  PARK  ZANZIBAR. –
          (niepotrzebne szczepienia)

-Skorzystaj z naszej oferty i wybierz się na Safari do Parku Narodowego Selous:
   { krokodyli ,hipopotamów,  Lwy, słonie, żyrafy, bawoły, zebry , antylopy +..}

* Największy rezerwat przyrody w Afryce zaledwie 1 godziny lotu z Zanzibaru

 • Jednodniowe safari w Parku Narodowym Selous

Plan pobytu:
5.30 – wyjazd z hotelu do Lotnisko.
8:10 – wylot z lotniska Zanzibar
9:15– przylot do parku Selous
Całodzienne safari po parku (do godz 15.30)
Około 12.30 – przerwa na lunch
16:15 – lot powrotny na Zanzibar. 
17:30 – przylot na Zanzibar
Okolo  18:030 – 19:00 powrót do hotelu

Cena safari:-
–  700$ za osobę. 

Cena zawiera:

transfer z/na lotnisko

przelot Zanzibar – Tanzania – Zanzibar

wstęp do Parku Narodowego Selous

safari – auto z anglojęzycznym kierowcą i przewodnikiem

Lunch box


Dwudniowe safari z jednym noclegiem w Parku Narodowym Selous

*Nocleg w urokliwej  AFRICAN SAFARI LODGE  w środku buszu
*Rejs rzeką pośród hipopotamów i krokodyli
*Tysiące tropikalnych ptaków

Plan / szkielet pobytu:

 1 DZIEŃ
5:30 – wyjazd z hotelu
8:05 – wylot z lotniska Zanzibar
9:15 – przylot do parku Selous, przejażdżka po parku, przyjazd na AFRICAN SAFARI LODGE  na kawa i zakwaterowanie.
11:00 do 13:30– safari łodzią po rzece Rufiji pełnej krokodyli i hipopotamów
Okol 13:45 Powrot do obozu na lunch 
16:00 przejażdżka po parku & zwierzęta są najbardziej aktywne
18:15 Powrót do obozu na kolację i nocleg.

2 DZIEŃ
6:30 – 7:00 – wczesna pobudka i poranna przejażdżka po parku (tuż po świecie zwierzęta są najbardziej aktywne)
Śniadanie w buszu z widokiem na park
**Ostatnia przejażdżka po parku do godziny 15:15**
16:15 – lot powrotny
17:30 – przylot na Zanzibar
Ok. 18:00 – powrót do hotelu

 Cena safari:-
850$ osoba

Cena zawiera:

 • transfer z/na lotnisko
 • przelot Zanzibar – Tanzania – Zanzibar
 • pełne wyżywienie (obiad – kolacja – śniadanie)
 • nocleg w AFRICAN SAFARI LODGE
 • wstęp do Parku Narodowego Selous
 • safari – auto z anglojęzycznym kierowcą i przewodnikiem
 • rejs po rzece Rufiji.

Na specjalne życzenie możliwość zorganizowania:

 • masaż relaksacyjny 1h  – 20 usd
 • masaż głęboki 1h – 25 usd
 • henna na ciele  (mały wzór) – 15 usd
 • henna na ciele  (duży wzór) – 20 usd
 • warkoczyki – 20 usd
 • dredy rastas – 20 usd (dodatkowe włosy 20 usd)
 • wypożyczenie rowerów, skutera, samochodu – cennik na życzenie

kontakt: turystyka@pilipili.pl

whatsapp: +48728132960